Aktuális állásajánlatok

 A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a humanpolitika@szepho.hu e-mail címre!

TÁRSASHÁZ ÜGYINTÉZŐ

Főbb feladatok:

  • társasházak teljes körű kezelése,
  • közgyűlések lebonyolítása,
  • fogadóórák megtartása,
  • műszaki bejárások,
  • költségvetések készítése,
  • karbantartói, felújítási feladatok levezénylése, árajánlatok bekérése.
Amit kérünk:
  • minimum középfokú végzettség,
  • székesfehérvári vagy környéki lakhely,
  • határidők pontos betartása,
  • alapos számítógépes ismeret (Excel, Word).
Előny lehet:
  • társasházkezelői képesítés,
  • társasházak kezelésében szerzett tapasztalat.

TERVEZŐ ELŐKÉSZÍTŐ

  • épületgépészeti tervezési munkák (távhővezeték, hőközpont, belső fűtési rendszer);
  • energetikai projektek tervezői támogatása.
  • épületgépész mérnök végzettség;
  • épületgépészeti tervezési munkákban min. 3 éves szakmai tapasztalat;
  • AutoCad szoftver középszintű ismerete;
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány.
  • Magyar Mérnöki Kamara G tervezői jogosultság;
  • Székesfehérvári helyismeret;
  • megújuló energiás tervezői, vagy üzemeltetői gyakorlat.